Jak zarezerwować kotka?

Proces rezerwacji

Zakup kota to przygoda na wiele lat, wiąże się ona z wydatkami finansowymi na pokrycie chociażby zakupu odpowiedniego jedzenia czy opieki weterynaryjnej.

Zależy nam aby nasze kocięta trafiały tylko do odpowiedzialnych właścicieli, którzy zapewnią im odpowiednią dawkę miłości i opieki. Jeśli uważasz, że sprostasz zadaniu zapraszamy do rezerwacji.

Na wstępie poprosimy Cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, tak aby Ciebie lepiej poznać, jak i również Twoje oczekiwania wobec przyszłego pupila.

W dalszej kolejności następuje proces potwierdzenia rezerwacji, podpisania wstępnej umowy kupna kota oraz przyjęcie zaliczki na poczet kupna w kwocie 500 zł.

Po urodzeniu się kociąt wchodzimy w etap edukacji przyszłych właścicieli. Wysyłamy książkę na temat jak zostać opiekunem szczęśliwego kota, tak aby maksymalnie ułatwić dobry start w opiece nad zwierzęciem.

Gdy kocięta mają ukończony miesiąc zapraszamy do obejrzenia miotu, zapoznania z przyszłym pupilem.

Kocięta są gotowe do odbioru w wieku ok 14 tygodni. Istnieje możliwość osobistego odbioru kociaka jak i chętnie zajmiemy się organizacją transportu do Twojego miejsca zamieszkania.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej niesamowitej rasie kotów?

Zapraszamy do kontaktu poprzez wysłanie formularza kontaktowego.
Zwykle odpowiadamy w ciągu 24h.